תקנון ומדיניות

תקנון ומדיניות zaitpc

הזמנת מוצרים:

הזמנת מוצרים מאתר האינטרנט מבוצע ע”י הוספת מוצרים לסל הקניות

בעמוד התשלום יש להזין פרטים מלאים לצורך יצירת קשר , יש לשים לב שלא ניתן לבחור ישובים אשר לא נמצאים בין גדרה לחדרה , במידה ומעוניינים לבצע הזמנה למיקום אחר יש ליצור קשר טלפונית במייל או באמצעות ישומון וואטסאפ לבירור אפשרות אספקה

יש לשים לב שלא מבוצע תשלום באתר אלא אך ורק יצירת הזמנה חדשה

לאחר יצירת הזמנה חדשה נציגנו יחזרו אליכם לאשר את פרטי ההזמנה ולאשר שהמוצר קיים במלאי , במידה והמוצר במייל ישלח קישור לתשלום מאובטח אל הלקוח לתשלום באשראי או לחילופין יתואם צורת תשלום חלופית

רק לאחר הוצאת קבלה/חשבונית מס יש לראות את ההזמנה כמאושרת


עצם יצירת הזמנה  באתר אינו מהווה ביצוע עסקה.

 אי ביצוע חיוב משמעו שלא התקיימה עסקה בין המזמין לחברה

צוות האתר עושה כל שביכולתו לתת את המידע המדויק והנכון ביותר לגבי המוצרים ומחיריהם, אולם לעיתים ייתכן שיופיעו טעויות בתיאור המוצרים, בתמונתם, או במחיריהם. במקרה כזה צוות האתר יודיע ללקוח על הטעות וללקוח תהיה אפשרות לשנות את הזמנתו או לבטלה. חברת דליה זית. במקרה זה אינה מתחייבת לספק את המוצר ללקוח..

. Zaitpc שומרת לעצמה את האפשרות לא לבצע הזמנה מסויימת או לבצע ביטול הזמנה בכל עת וזאת על פי שיקול דעתה של הבלעדי של zaitpc.

עלות המשלוח כפי שמצויין באתר היא חינם בקנייה מעל 1000 שקל ו49 שקל בסכום הנמוך מ1000 שקל. המשלוח הינו לאיזור גדרה עד חדרה בלבד.

אופן ביצוע התשלום:

תשלום מזומן: (שטרות כסף) בזמן רכישת המוצר בשקלים וכוללים מע”מ. ניתן לשלם במזומן גם בזמן מסירת הפריט ללקוח בהינתן מקדמה או אישור    zaitpc ,   אין חובה ע”י החברה לאשר קבלת תשלום מזומן רק בזמן האספקה והחלטה בנושא כפופה לzaitpc בלבד

תשלום בכרטיס אשראי: ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים כאשר החלטת פריסת התשלומים על פי שיקול דעתה של zaitpc בלבד. עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי מאושרים ע”י חברת משולם פתרונות תשלום.

תשלום בהעברה בנקאית: ניתן לשלם גם באמצעות העברת סכום הקנייה לחשבון החברה‏. הסחורה תסופק לאחר קבלת אישור קבלת הכסף מהבנק. את פרטי חשבון הבנק ניתן לקבל דרך נציגינו

תשלום באמצעות אפליקציות תשלום: zaitpc מקבלת תשלום דרך אפליקציות ביט ,פייפל , zaitpc  אינה מחויבת לקבל תשלום באפליקציות תשלום עקב מגבלות מסגרת באפליקציות אשר מגבילות את הסכום הניתן לשלם באפליקציה ובמסגרת אשראי כללית לקבלת סכום בשנה.

מלאי ושילוח:

zaitpc עושה עדכוני מלאי תדירים באתר החברה במטרה להציג מלאי עדכני באתר

לעיתים עקב טעות אנוש או עקב הזמנות מרובות מהאתר המלאי הזמין באתר לא תואם את מלאי החברה

החברה מחויבת לעדכן את הלקוח בחוסר המלאי ובמידה ובוצע חיוב להציע ללקוח מוצר חלופי או לזכות את הלקוח.

זמני אספקה של שילוח בין גדרה לחדרה הוא 6 ימי עסקים , המשלוחים מגיעים עד בית הלקוח בתיאום טלפוני מראש .

את מלאי החנות ניתן לברר טלפונית עם נציגינו.

דליה זית מספקת שירות של משלוחים עד הבית, השירות מוענק באזורים מסוימים בלבד ומתעדכנים מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. נכון להיום, שירות המשלוחים זמין מגדרה עד חדרה.

אחריות על מוצרים סגורים ועל מחשבים מורכבים בהתאמה אישית:

דליה זית ששמה מופיע בכותרת החשבונית, (להלן-“החברה”) אחראית כלפי הלקוח לפעולתו התקינה של המוצר במידה והשימוש בו נעשה ע”י דרישות היצרן וכל עוד לא נפתח נפגע פיזית או נחבל, לתקופה הנקובה  בחשבונית מס על שם הלקוח.  האחריות לכל סוג מוצר ניתנת ע”י היבואן שממנו נרכש המוצר ותלוי בהחלטו הבלעדית. תקופת אחריות מתחילה מיום הוצאת חשבונית המס על שם הלקוח. כל אחריות הינה לתיקון ו/או החלפת מוצר. האחריות למוצר שיתוקן ו/או יוחלף תמשיך ליתרת תקופת האחריות ממועד הרכישה, ולא תוארך עקב תיקונו או החלפתו, כל תיקון מוצר סגור יבוצע ע”י היבואן בלבד.

בתקופת האחריות תדאג החברה לתיקון ו/או תחליף, ללא תשלום, מוצר שיראה לחברה פגום ואשר לפי שיקול דעתה בלבד נפגע עקב עבודה בתנאי שימוש רגילים ו/או שקיים פגם ביצורו. האחריות ניתנת במעבדת היבואן/יצרן בלבד   ,אין חובת החלפה בחדש, החברה שומרת לעצמה את הזכות לזכות את הלקוח עבור המוצר הפגום.

במידה ולא קיים המוצר במלאי החנות או במלאי היבואן , תחליף החברה את המוצר הפגום במוצר שווה ערך באיכותו ובביצועיו ו/או טוב יותר, ע”פ חוק..

מימוש האחריות ניתנת רק כאשר מופיע המספר הסידורי של הפריט כמו שמופיע אצל zaitpc ובחשבי היבואן.

בעת החזרת מוצר תקול יש להציג חשבונית מס שמאשרת את רכישת המוצר מzaitpc.

יתקבלו אך ורק מוצרים שנרכשו את zaitpc, אין למסור מוצרים למימוש אחריות אשר הורכבו במקום אחר ויש להעביר אלינו רק את המוצר אותו נרכש מאיתנו.

אחריות על מחשבים שהורכבו בהתאמה אישית ומחשבים אשר ההרכבה בוצעה ע”י zaitpc האחריות על הרכבת המחשב הינה 12 חודשים מיום הוצאת החשבונית

במידה ונמסר מחשב למימוש אחריות לאחר תקופה של 12 חודשים יחוייבת הלקוח בעלות של 250 שקל כולל מע”מ בגין שירותי מעבדה ובמידה והרכיב התקול עדיין באחריות היצרן הרכיש יתוקן/יוחלף ללא עלות מצד הלקוח

כל מחשב סגור,מחשב נייד או רכיב אשר נותן האחריות שלו אינה zaitpc האחריות תינתן ע”י נותן השירות בלבד.

אין zaitpc אחראית על תיקון/ החלפה של מחשבים ניידים/מסכים/מדפסות ואביזרי קצה

אין כל התחייבות מצד החברה בכל הקשור להתאמת המוצר למטרה מסוימת, או בכל הקשור לשוויו וסחירותו

בכל אחד מהמקרים הבאים לא תחול האחריות על המוצרים:

  • אי אימצעות מדבקת האחריות אשר נמצאת על המוצר
  • נזק פיזי לאחד מהרכיבים
  • שימוש במוצר לא למטרה אשר אליו הוא נוצר
  • כל תיקון שבוצע למוצר לא דרך zaitpc
  • אם התקלה נובעת מבעית תוכנה ולא בעית חומרה
  • פגיעה במוצר עקב רשלנות ,זיהום ופגיעה פיזית
  • קבלת המוצר לא אומרת שהמוצר באחריות במידה ובבדיקת מעבדה ימצא אחד מהסעיפים המופיעים מעלה.

תקנון פרטיות:

לצורך הזמנת מוצרים מהאתר הלקוח נדרש להשאיר פרטים אישיים לצורך השלמת הרכישה , מידע זה נדרש ע”מ שנוכל ליצור קשר עם הלקוח ולבדוק זמינות משלוח .

אין הזנת פרטי תשלום באתר אלא רק ע”י קישור מאובטח לתשלום באשראי אשר באחריות חברת משולם פתרונות סליקה בע”מ.

 פרטי  אמצעי תשלום אינם נשמרים , או נרשמים  במערכות המידע של zaitpc.

הזכות לספק שירות ללקוח
דליה זית לא תמכור ולא תספק שירות למי שפגע במי מעובדיה, מתקניה, או שמה הטוב, וכן שומרת לעצמה את הזכות לסרב למכור או לספק שירות עפ”י שיקול דעתה וריאות עיניה והכל בכפוך להוראות כל דין.

מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים:

לקוח רשאי לבטל עסקה ולהחזיר מוצרים באמצעות הגעה ללאחד ממקומינו בראש העין או עץ אפרים  בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 והתקנות מכוחו (החוק והתקנות מכוחו יקראו להלן “החוק”). הלקוח מחויב לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו במעמד המסירה לידיו. בהתאם להוראות החוק הודעת הביטול יכולה להשלח מיום עשיית העסקה ועד לתום 14 יום מיום מסירת המוצר או מיום קבלת חשבונית המס. לצורך תיאום אופן החזרת המוצר יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של zaitpc במספר 0527280809

לא ניתן יהיה להחזיר מוצר אשר לא נמצא באריזתו המקורית וללא חשבונית מס של zaitpc.

במקרה של ביטול עסקה ובכפוך להוראות החוק, דליה זית תהא רשאית לנכות דמי ביטול מהסכום שעליה להשיב ללקוח (5% מערך העסקה או 100 ש”ח – הנמוך מביניהם), כמו כן דליה זית תהא רשאית לנכות עמלות סליקה.

זכויות קניין וסימני מסחר:

כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר, לרבות עיצובו, התוכנה, הישומים, קוד המחשב, הקבצים הגרפיים, התמונות, סרטוני הוידאו, העיצובים, הטקסטים, המפרטים וכל מידע אחר באתר ו/או הקשור בו, הינם בבעלותה הבלעדית של דליה זית ולא יעשה בהם כל שימוש ללא אישור חברת שליה זית.

פינוי פסולת אלקטרונית:

דליה זית מאפשרת ללקוחותיה למסור פסולת אלקטרונית בהתאם להוראות חוק פינוי פסולת. מסירת הפסולת האלקטרונית תבוצע ללא תשלום או תמורה וזאת בכפוף לתנאים מסויימים.